Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tarz sorunlar şarj kablosunun çok fazla takılıp sökülmesinden kaynaklandığı gibi kabloyu takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör tamiri bozuk jakın gerçek girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün fazla elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam oluşturduğundan dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör ucu laptopunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak bilgisayarlarınızı pili sökerek doğrudan şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.